Неділя, 29 Вересня

Більшість людей починають свій ранок з ароматної чашки кави. А як бути, якщо після приготування напій виявився водянистим?

Варто розібратися, що може спричинити таку проблему.

Неправильні пропорції

Один із найпоширеніших факторів, що впливають на консистенцію кави – це неправильне співвідношення кави та води під час приготування. Занадто багато води щодо кавових зерен може призвести до того, що напій буде рідким.

Некоректна робота кавомолки 

Якість помелу кавових зерен відіграє вирішальну роль на кінцевий смак кави. Якщо кавомолка працює неправильно або зерна розмелюються надто грубо, приготувати смачний напій не вийде.

Висока температура води

Температура води при заварюванні кави також важлива. Якщо вода кип’ятиться занадто довго, це може призвести до вилучення з кавових зерен лише частини смакових та ароматичних речовин, що зробить напій водянистішим.

Використання старих кавових зерен

Не менш важлива якість використаних кавових зерен. Старі зерна можуть втратити свої смакові якості та аромати, що призведе до більш рідкої кави навіть при правильному приготуванні.

Також нерідкі ситуації, коли кавові зерна згодом просто починають «видихатися». Зерна необхідно зберігати в герметичній упаковці, а помел використовувати одразу.

Exit mobile version