Субота, 23 Листопада

Незважаючи на всі рекомендації фахівців, більшість із нас п’є менше води, ніж варто було б. Це може призвести до різних наслідків для організму. Але й протилежна ситуація, коли пити хочеться дуже багато, нічого доброго не віщує.

З нестримною жагою зіткнувся 41-річний Джонатан Пламмер. Він пив до 10 літрів води щодня. Лікарі підозрювали у нього діабет, проте насправді причина невгамовної спраги ховалася в більш несподіваній недузі.

Сильну спрагу прийнято вважати ознакою цукрового діабету. Це з порушеннями гормональної регуляції обміну вуглеводів (глюкози) чи електролітів. Надлишок глюкози чи солі наші нирки намагаються вивести із сечею, організм втрачає багато рідини, і людині дуже хочеться пити. Однак Джонатан здав аналізи і виявилося, що ніякого діабету в нього немає.

Знайти причину стану чоловіка вдалося лише після того, як він пройшов планову перевірку зору. Тоді лікарі запідозрили пухлину мозку, і Пламмера направили для подальшого обстеження до лікарні Деріфорда.

У нашому гіпофізі є область, яка допомагає регулювати почуття спраги. Саме завдяки ній ми йдемо пити воду, якщо тіло зневоднене. Однак у Пламмер цей механізм дав збій. У результаті чоловік випивав приблизно вп’ятеро більше, ніж було потрібно.

Пламмер із жахом згадує цей час. Він каже, що постійно відчував спрагу, яку не міг вгамувати навіть дуже великою кількістю води.

“Це був жахливий час, через який я пропускав роботу по кілька днів і відчував сильну втому”, – розповів чоловік у розмові з Daily Mail.

Чоловік пройшов через 30 сеансів променевої терапії та зміг перемогти хворобу. Зараз він планує зробити стрибок із парашутом, щоб допомогти зібрати гроші для благодійної організації Brain Tumor Research, яка займається пошуком ліків від пухлин мозку.

Симптоми раку мозку:

  • погіршення пам’яті та когнітивних функцій;
  • проблеми з зором;
  • нестійка хода;
  • головний біль;
  • нудота чи блювання;
  • слабкість;
  • конвульсії.
Exit mobile version