Горіхи містять вітаміни та корисні речовини, море протеїну та клітковини, а також рослинних жирів. Горіхи рекомендують включити до раціону, і вони є обов’язковим інгредієнтом перевірених дієт, що забезпечують довголіття та зміцнюють здоров’я.
Але щоб здоров’я не зіпсувати, потрібно знати, з чим не можна їсти горіхи.
По-перше, з овочами
Не з усіма, а з тими, що містять крохмаль. Це картопля і баклажани, кабачки та гарбуз, буряк, зелений горошок.
Справа в тому, що горіхи – це джерело білка. Перелічені овочі містять вуглеводи. Разом вони дають навантаження на травлення через різний склад, внаслідок чого їжа не перетравлюється, вітаміни та поживні речовини не засвоюються. У результаті такий раціон може спровокувати проблеми з підшлунковою, порушити травлення та стати причиною ожиріння.
По-друге, з білком
Ще раз нагадаємо, що горіхи – це білок, але рослинного походження. Його не слід поєднувати з молочними продуктами, що є білком тваринного походження.
Їжа перетравлюватиметься не так складно, як у випадку з крохмалистими овочами, але засвоєними виявляться далеко не всі поживні речовини.
По-третє, із сухофруктами
Окремі горіхи з курагою можуть викликати ефект бродіння, що знову ж таки завадить засвоїти корисні речовини та викличе проблеми із травленням.
З чорносливом і курагою допускається вживати лише фундук, але лише у невеликій кількості.
Волоські горіхи можна сміливо змішувати з сухофруктами, але тільки з чорносливом, родзинками або інжиром.
Мигдаль можна вживати з фініками або курагою.
Можна їсти горіхи з напівкислими яблуками та грушами, абрикосами, вишнею та сливою, апельсинами, а з ягід – з журавлиною.