Існує думка про те, що багато води пити не можна – нібито це призводить до набряків. Лікарі впевнені у зворотному: тканини утримуватимуть вологу в тому випадку, якщо її в організм надходитиме недостатня кількість.
У зв’язку з цим виникає потреба відповісти на таке запитання: яку воду – газовану, мінеральну чи звичайну – краще вживати?
Газована вода
Газ є у воді у двох випадках – якщо це її природна властивість або якщо необхідно створити умови для консервації на момент транспортування. Перед тим, як пити таку воду, її варто збовтати, щоб видалити газ.
Мінеральна вода
Мінеральна вода може бути лікувальною – і тоді її потрібно пити за показаннями і в невеликих кількостях, а може бути столова або лікувально-столова – у цьому випадку обмежень на її вживання немає. Тільки не забудьте позбутися газу і додати до мінералки трохи гарячої води, оскільки холодна рідина, на думку фахівців, призводить до порушень роботи ШКТ та діареї.
Вода з-під крана
Вода, набрана з-під крана, ймовірно, поступається мінеральній їдальні з її різноманітним складом. Але це легко виправити, перетворивши водопровідну воду в іонізаторі і тим самим підвищивши її лужність і наділивши властивостями відновника.