Товари для маникюра від виробника: чи завжди гуртом дешевше?

Виконання манікюру та педикюру вимагає використання досить великої кількості засобів та витратних матеріалів. Правильний підхід до закупівлі дозволяє знизити транспортні витрати на доставку та собівартість процедури, тим самим підвищити дохід. Якщо ви ще не знаєте, де вигідно в Україні купити товари для манікюру, загляньте в каталог інтернет-магазину Million Nails.

Переваги покупки товарів для манікюру гуртом

Під терміном «опт» в інтернет-магазинах може бути передбачена покупка від певної суми або кількості одиниць певного товару. Другий варіант буде більш вигідним для майстрів манікюру-початківців, які тільки купують необхідні матеріали.

Більшість виробників мають інтернет-магазини, де представлені всі необхідні матеріали. Перша перевага гуртової купівлі товарів для манікюру — економія на доставці, друга — можливість отримати картку постійного клієнта та приємні бонуси. Також варто відзначити, що у багатьох виробників покупка в роздріб можлива лише через посередників або мульти-брендові магазини, що суттєво підвищує вартість.

Гуртова купівля товарів для манікюру від певної кількості одиниць буде вигідна практикуючим майстрам, які поповнюють запаси найбільш затребуваних матеріалів. У цьому разі економія відбувається внаслідок нижчої вартості товар.

Коли не варто купувати товари для манікюру гуртом

Купівля гуртом не завжди вигідна та обґрунтована. Наприклад, якщо ви зовсім не знайомі з брендом і не знаєте специфіки його товарів для манікюру. Для впевненості, що всі матеріали мають високу якість і будуть потрібні в тій техніці, в якій працюєте саме ви, краще придбати кілька одиниць товару. Ця рекомендація є актуальною для покриттів, елементів декору і навіть фрез.

До винятків можна віднести універсальні витратні матеріали, які застосовуються у всіх видах манікюру та не впливають на кінцевий результат. Йдеться про безворсові серветки та апельсинові палички для манікюру.

Гуртова купівля баз, топів та гель-лаків для манікюру буде не актуальною для майстрів з невеликим потоком клієнтів, а також тих, хто самостійно виконує манікюр у домашніх умовах. Цей перелік засобів має обмежений термін придатності та втрачає свої властивості після його закінчення.

Вас також зацікавить

Популярне