Це не ліки від раку, тому в жодному разі не можна відмовлятися від терапії. Та й у будь-якій ситуації, у разі лікування онкології, жодного кроку не варто робити без консультації з лікарем. Проте вчені продовжують дослідження деякі рослини у тому, щоб знайти дієвий засіб від цього смертельно небезпечного захворювання. Серйозні успіхи у боротьбі з раковими клітинами виявили у напою, до якого додавалася молода зелень пшениці.
В багатьох лабораторіях зараз проходять дослідження цього продукту. Медики приписують йому майже чудодійну роль.
– Вітграсс (молоду траву пшениці) вживають сирою або у вигляді капсул, але найчастіше у вигляді порошку додають у різні продукти: смузі та соки, – каже дієтолог Центру передового досвіду Origym Еліс Вільямс.
Раніше вітграс використовували як корм для тварин. До того моменту, поки молода пшениця не здобула слави суперфуду. Адже її дія справді вражаюча.
– У вітграс містяться вітаміни, мінерали, білки та антиоксиданти, – пояснив Express Еліс Вільямс.
У траві багато глутатіону, вітаміну С, вітаміну Е – все це антиоксиданти, які захищають організм від вільних радикалів та знижують окисний стрес.
– Цей суперфуд може протягом трьох днів вбити 65 відсотків ракових клітин, – Вчені вважають. — Чи діє він завдяки тому, що підвищує рівень кисню в крові.
За даними одного з досліджень, молода трава пшениці знищувала лейкозні клітини. Оцінку роботи вітграсу в пробірці проводили через 24, 48 та 72 години.
– Паростки пшениці мають структуру, аналогічну гемоглобіну, – пояснила дієтолог Еліс Вільямс. — Вони переносять кисень по крові. А особливість ракових клітин у тому, що вони максимально ростуть за нестачі кисню.
Молода пшениця, додаючи в кров кисень, примудрялася нейтралізувати неправильні клітини. Також вчені зауважили, що вітграс здатний знижувати негативні наслідки хіміотерапії. При цьому він ще й підвищує ефективність лікування.
Але незважаючи на відкритий зв’язок між загибеллю ракових клітин та вживанням напою з молодої порослі пшениці, вчені рекомендують дочекатися остаточних висновків та дозувань. При цьому треба враховувати, що напій з вітграсу не такий вже приємний. На думку експертів з Онкологічного центру імені Слоуна-Кеттерінга можуть виникнути труднощі при ковтанні, нудота. Все це завдяки сильним трав’яним смаком.