На перший погляд нічого складного у використанні мобільного пристрою немає. Насправді, багато людей припускаються грубих помилок. У результаті погіршується зір та виникають інші проблеми зі здоров’ям.
Від яких звичок варто відмовитись, щоб не звертатися в черговий раз по допомогу до окуліста.
Небажання чистити екран
Відомо, що на дисплеї миттєво з’являються відбитки пальців та інші сліди. Тому чистота відразу зникає. І все ж таки протирати поверхню треба якомога частіше. Адже через розводи на екрані підвищується навантаження на органи зору користувача.
Використання смартфона у темряві
Звичка займатися інтернет-серфінгом у темну пору доби дуже небезпечна для зору. Є просте пояснення: яскравий екран серйозно навантажує очі. Якщо ви все-таки зіткнулися з необхідністю скористатися мобільним телефоном пізно ввечері або вночі, увімкніть настільний світильник або зменшіть яскравість дисплея.
Тьмяний екран
Низький рівень яскравості дисплея становить майже таку ж небезпеку зору, як і високий рівень яскравості. Причина та сама: підвищується навантаження на очі. Прагнути економії заряду батареї за рахунок здоров’я не потрібно. Рівень яскравості екрану має становити щонайменше 50 відсотків.
“Втикатися” в екран
Користуючись смартфоном, багато людей або сутуляться, або підносять пристрій надто близько до обличчя. Підсумком стає поява проблем із зором та поставою. Відстань між гаджетом та очима має становити як мінімум 30 сантиметрів.
Багатогодинне використання смартфона
Не перетворюйте своє життя на нескінченний інтернет-серфінг та безперервну роботу з мобільними програмами. Якнайчастіше відкладайте мобільник убік. Якщо у вас немає можливості відмовитись від частого використання гаджета, то робіть хоча б невеликі перерви.