Субота, 23 Листопада

Жінкам з грудьми великого розміру непросто підібрати вид спорту, заняття яким не доставляли б дискомфорту. Крім того, складнощі можуть викликати вибір одягу та екіпірування для тренувань. Експерт розповів, яким спортом варто займатися та як правильно вибрати бра.

Анатомія грудей

Найголовніше, що потрібно розуміти про анатомію грудей: вона є двома шкіряними «мішочками» із залозами і жировою клітковиною всередині — вони кріпляться до грудних м’язів. При цьому в грудях м’язів немає, молочні залози пронизані тільки зв’язками (зв’язками Купера), тобто волокнами з колагену та еластину. Загалом фіксація грудних залоз до грудної клітки досить слабка.

Зв’язки не можна накачати або натренувати, але можна підтримувати їхню пружність. Високоінтенсивні активні тренування, під час яких груди коливаються або рухаються в сторони, навпаки, розтягують зв’язки. І якщо до 30 років природний синтез білків дозволяє тканинам підтримувати форму, з віком колагену та еластину виробляється все менше. У поєднанні з рухомим спортом це може призвести до провисання грудей.

Правильна білизна

Перше правило занять спортом – використання спеціального бра. Причому це правило поширюється усім дівчат незалежно від розміру грудей. Просто власницям пишних форм потрібно підходити до вибору бюстгальтера більш відповідально.

У лінійці спортивних брендів існують бра з трьома видами підтримки: легкою, середньою та високою. За будь-якого заняття спортом — неважливо, високоінтенсивні це тренування чи плавання — потрібно носити спортивний бюстгальтер.

  • Легка підтримка підходить дівчатам, які займаються розтяжкою чи йогою.
  • Середня підтримка, скоріше, для бігу чи силових тренувань.
  • А висока підтримка – це якраз для дівчат з великими грудьми та для високоінтенсивних тренувань.

Для сильної підтримки в бра використовуються спеціальні технології та еластичні матеріали, які добре відводять вологу та не доставляють дискомфорту. У спортивних бра, на відміну від повсякденних, немає внутрішніх швів та кісточок, а підтримка досягається виключно особливою конструкцією та використанням жорстких тканин. Але важливо пам’ятати, що спортивний бюстгальтер не повинен перетискати груди та сковувати рухи.

Вибір тренування

Друге правило занять спортом – грамотний вибір тренування. Власницям великих грудей варто суттєво обмежити біг, стрибки, пряму планку та віджимання від підлоги. Іншими словами, будь-які вправи, що призводять до руху чи провисання погруддя. І на це є дві причини.

По-перше, як говорилося вище, такий спорт розтягує зв’язки Купера — і ефект від тренувань буде, швидше, негативним.
По-друге, великі груди можуть важити п’ять і більше кілограмів — високоінтенсивні тренування в такому разі надають серйозне навантаження на м’язи спини. І якщо дівчина до цього не приділяла їм особливої ​​уваги, такі вправи стають травмонебезпечними.

Початківцям краще вибирати спокійні види фітнесу, які не пов’язані зі стрибками та не вимагають високоамплітудних рухів. Оптимальні варіанти – йога, стретчінг, плавання, аквааеробіка, катання на велосипеді, тренування з гантелями лежачи на спині. Особливу увагу варто приділяти м’язам спини та преса: через пишне погруддя на них виявляється високе навантаження.

Заняття спортом вже давно не проблема для власниць великих грудей. Головне – підібрати правильне тренування та спортивну спідню білизну, а також зміцнювати м’язи. І тоді негативний вплив занять вдасться мінімізувати, а форма грудей залишатиметься красивою довше.

Exit mobile version