Як визначити ракову родимку: відповідає лікар

Як і за будь-якого раку, виявлення перших симптомів може забезпечити успішніше лікування. Тому видання Express Daily з посиланням на лікарів розповіло про ознаки того, що ваша родимка може бути раковою.

За словами Росса Перрі, медичного директора шкірних клінік Cosmedics, слід звернути увагу на нові родимки або вже існуючі, які зазнали таких змін: розмір, форма, відчуття, колір, свербіж, утворення скоринки, кровотеча.

Він додав: “ Одразу зверніться до свого терапевта, щоб пройти обстеження. Існує два види раку шкіри: меланома – більш агресивний вид раку, на який припадає 16200 випадків захворювання. Рак шкіри без меланоми набагато менш агресивний і становить 152 000 випадків на рік.

Ви можете перевірити своє тіло, стоячи оголеним перед дзеркалом на весь зріст, зігнувши руки в ліктях і оглянувши передпліччя, тильні та долонні сторони рук. Візьміть додаткове дзеркало та перевірте задню частину ніг, нижню частину ступнів, задню частину шиї і не пропустіть під лінією росту волосся, а ще простіше – попросіть когось перевірити вас.

Вас також зацікавить

Читайте також