Як за станом шкіри дізнатися про наявність хвороби Паркінсона

Існує кілька сигналів, які можуть свідчити про наявність у людини хвороби Паркінсона. Хоча багато хто з них пов’язаний із тремором кінцівок, лікарі стверджують, що шкіра також може подавати сигнали, повідомляє видання Express Daily.

Американська асоціація хвороби Паркінсона (APDA) стверджує, що себорейний дерматит часто зустрічається у людей із хворобою Паркінсона. Це захворювання викликає “лускаті червоні плями на шкірі, в основному на волосистій частині голови і на жирних частинах обличчя, наприклад, з боків носа”.

Хоча це звучить лякаюче і може викликати в людини побоювання, що у неї хвороба Паркінсона, важливо відзначити, що ця форма дерматиту особливо поширена серед людей загалом.

APDA повідомляє, що у пацієнтів із хворобою Паркінсона цей стан, ймовірно, викликаний надлишковою секрецією масел із сальних залоз у шкірі.

“Так само, як дисфункція вегетативної нервової системи викликає немоторні симптоми при хворобі Паркінсона, такі як дисрегуляція кров’яного тиску і порушення сечовипускання, вегетативна дисфункція нервів, що контролюють сальні залози обличчя, може викликати себорейний дерматит”, повідомляє APDA.

Вас також зацікавить

Читайте також