4 помилки, які призводять до поломки пральної машини

Коли побутова техніка виходить з ладу, користувачі звинувачують будь-кого – неякісні пральні порошки, погану воду або самого виробника. Але частіше буває так, що самі пральні машинки ламаються через те, що господині не читають інструкцію або не вивертають кишені брудних речей.

До так званого ТОП причин поломок увійшли такі помилки.

Помилка 1: навантаження

Якщо господаркам запропонують зважити білизну, яку вони перуть за один раз, то половина просто відмахнеться, інша половина розсміяється.

Насправді ніхто не думає про те, що мокра білизна важить важче. А в повному барабані вона виперається і виполіскується гірше.

Але якщо стало цікаво, то при максимальному завантаженні 6 кг за один раз можна випрати 3 кг синтетики та 2 кг вовни.

Помилка 2: дрібні речі

Хто не шукав по всій купі випраних речей шкарпетки чи білизну? Вони мають властивість кудись зникати в барабані пральної машини. Насправді вони потрапляють у щілину між барабаном і витягти їх звідти вже неможливо. Тому дрібні дитячі речі, білизну та хустки краще прати у спеціальних мішках.

Помилка 3: «дрібниці»

Монети, які удосталь валяються по кишенях, перед пранням потрібно витягувати, так само як і інші металеві предмети, що можуть відірватися, потрапити в систему зливу та стати причиною майбутньої несправності.

Помилка 4: кількість порошку

Багато порошку – це не означає найкращий ефект прання. Побутову хімію використовують дозовано. Чим більше піни, тим гірше вона вимивається. Тим гірша якість речей, тим більше навантаження на побутову техніку.

Вас також зацікавить

Популярне