5 поверхонь у домі, які слід мити щотижня: господаркам на замітку

В кожному домі є багато поверхонь, які потрібно регулярно протирати. В іншому випадку квартира перестане бути чистою, доглянутою та затишною. У деяких випадках обмежитися одним протиранням вологою ганчірочкою не вдасться. Є поверхні, які слід ретельно мити за допомогою ефективних засобів для чищення. І проводити цю процедуру потрібно щонайменше раз на тиждень.

Вікна

Віконне скло потрібно мити щотижня. При дотриманні цієї рекомендації до помешкань без проблем проникатиме сонячне світло, що має величезне значення. Крім того, відсутність забруднень на скляній поверхні – запорука свіжості у квартирі.

Двері

Багато господарок лише злегка протирають міжкімнатні двері. А дехто забуває зробити навіть це. Однак двері потрібно мити за допомогою спеціальних засобів, адже поверхня досить швидко забруднюється. Щоправда, застосовувати надто «агресивні» засоби не варто.

Підлога

Усі господині знають про важливість протирання підлоги. Але забувають про те, що цю процедуру потрібно проводити раз на тиждень. І це щонайменше.

Стільниця

Верхня дошка кухонного столу швидко покривається липким нальотом. Те саме стосується й інших поверхонь на кухні: шафок, плити, мийки. Щотижневе миття кухонних покриттів – важлива умова для збереження чистоти у приміщенні.

Сантехніка

Ванна, раковина, лійка для душу та кран дуже швидко забруднюються. Йдеться і про вапняний наліт, і про іржаві підтікання. Їх обов’язково треба прибирати, інакше ванна кімната виглядатиме недоглянутою.

Вас також зацікавить

Популярне