5 проблем, які можна вирішити за допомогою найдешевшого туалетного мила: має знати кожна господиня

Не секрет, що сучасні господині не поспішають купувати в магазині дешеве мило, посилаючись на відсутність приємного аромату та корисних для шкіри добавок. Але використовувати економ-варіант миючого засобу можна не тільки за його прямим призначенням. Такий продукт здатний вирішити низку побутових проблем, з якими рано чи пізно доведеться зіткнутися всім без винятку.

1. Боремося зі скрипучими петлями

Якщо під рукою не виявилося необхідної для змащування петель машинної олії, змочіть брусок мила у воді і промажте їм петлі.

2. Усуваємо заїдання блискавки на взутті чи одязі

Як тільки ви зіткнетеся з труднощами при використанні застібки-блискавки, візьміть в руки мило, трохи змочіть його в теплій воді і змастіть «змійку» з двох боків – «собачка» ковзатиме як по маслу.

3. Прибираємо вдома

Мильною губкою можна відмити повністю будь-яку поверхню, будь то дерев’яна стільниця або книжкова полиця. Крім того, мило здатне виручити і тоді, коли раптово закінчився засіб для миття посуду.

4. Позбавляємося неприємного запаху взуття

Щоб ліквідувати «аромат», що оселився в кросівках, зовсім не обов’язково їх прати – просто покладіть всередину шматок туалетного мила і залиште на деякий час.

5. «Ароматизуємо» білизну у шафі

Надати речам, що лежать на полицях шафи, приємний запах, простіше простого – достатньо розмістити тут же брусочок мила.

Вас також зацікавить

Популярне