7 місць у квартирі, куди рідко заглядають навіть під час генерального прибирання: поради молодим господаркам

У кожному будинку та квартирі є такі місця, які приховані від людського ока, і тому заглядають туди не всі навіть під час генерального прибирання. Пил, що накопичується там, з часом стає причиною появи неприємних запахів, а може, навіть і проблем зі здоров’ям.

Де ще потрібно прибиратися хоча б 1 раз на місяць?

1. Шафи та шафки

Верхні ящики кухонного гарнітура місяцями зберігають пил, який до того ж покривається кіптявою. Відмити цю масу просто вологою ганчіркою вже не вийде. Тому й заглядати сюди треба частіше. Те саме стосується шаф і побутової техніки.

2. Дворівнева стеля

Тут може бути ціла купа пилу, незважаючи на те, що ярус і декоративна панель знаходяться під самою стелею.

3. Витяжка

Не та, що включається під час приготування їжі, а прихований декоративною решіткою вентиляційний отвір. Таке є на кухні та у ванній. На самій решітці та металевій сітці осідає ціле море пилу та бруду.

4. Кондиціонер

Ця побутова техніка потребує регулярного прибирання та чищення, тому що доводиться потім дихати всім тим, що проскочило через фільтр.

5. Прилади опалення

Тут між ребрами збираються цілі клубки пилу. Можливо, що господині бачать цей бруд, але відкладають прибирання на потім.

6. Вимикачі та фурнітура

Вимикачі та ручки на дверях та інших меблях також покриваються пилом. До того ж на них збираються бактерії, якщо це двері в санвузол.

7. Душова лійка

Вапняний наліт видаляється звичайним оцтом. Якщо цього не робити періодично, то згодом доведеться купувати нову.

Вас також зацікавить

Популярне