8 кухонних прикмет для залучення благополуччя: про що ще не знають господині

Кухня – це основа всього будинку. І до цього приміщення має бути особливе ставлення. Народна мудрість допомагає своїми порадами боротися зі злом, яке може бути спрямоване на домочадців.

Кухня є особливим місцем. І не дарма її облюбував домовик. Якщо він буде прихильний до своїх мешканців, то зможе допомогти запобігти сім’ї різних бід і проблем. Потрібно не тільки сподіватися на непомітного оберігача дому, але й чітко дотримуватися народних прикмет.

Про що говорять кухонні повір’я

  1. Битий і розколотий посуд повинен бути негайно викинутий у відро для сміття. Якщо цього не зробити, то можна притягнути у своє життя безгрошів’я. Все кухонне начиння має бути чистим і радувати око.
  2. Сільнички не можна ставити на той стіл, де обідає сім’я. Винятком є ​​лише той факт, коли домочадці приймають їжу. У будь-який інший час сільничку потрібно переставляти на відповідну полицю в шафці. Дотримання прикмети допоможе запобігти конфліктам та сваркам у сім’ї.
  3. Ножі на столі категорично забороняється залишати на нічний час. У сім’ї можуть спалахнути сварки на порожньому місці. Або ж подібне ігнорування прикмети спричинить відтік фінансових потоків.
  4. На обідньому столі найкраще поставити парні статуетки тварин чи птахів. Вони стануть магнітом для безбідного життя та повного щастя у сім’ї.
  5. Кухонну підлогу на кухні рекомендується протирати щодня. Якщо вона забруднюється, то стає прекрасним привабливим елементом для бід та чергових проблем. Неохайна кухня здатна зіпсувати навіть найміцніші взаємини у сім’ї.
  6. Якщо вранці заварили каву, а вона вийшла з бульбашками, то потрібно підготуватися до приємних новин. Якщо всі кавові бульбашки зосереджені на одному боці, фінансовий добробут не пропустить момент увійти до життя свого господаря.
  7. Під час приготування страви, якщо ненароком переплутали цукор із сіллю, то незабаром добрі новини постукають в дім. Прикмета говорить про те, що в життя людини, яка готує страви, прийдуть приємні зміни.
  8. Обідній стіл рекомендується протирати лише вологою ганчіркою. Якщо це зробити папером, то конфліктів та сварок між домочадцями не вдасться уникнути. Також не слід змітати крихти ганчіркою собі в долоню. Простими діями можна приректи себе на безгрошів’я.

Кожен дім має бути надійною фортецею та місцем сили для тих людей, хто в ньому живе. Тому у своїй квартирі та кухні потрібно завжди дотримуватися порядку і піклуватися про чистоту. Бажано позбавлятися непотрібних речей, не захаращувати простір і сприяти плавному перебігу позитивної енергетики. 

Важливо до дому не приносити предмети, від яких віє негативним зарядом. Якщо дотримуватись деяких правил та умовностей, то можна самостійно створити для себе в будинку щасливу обстановку.

Вас також зацікавить

Популярне