Домашні помідори суттєво відрізняються від тих, що можна придбати на ринку чи магазині. Вони ароматніші, насиченіші, але найголовніше – вирощені в екологічно чистих умовах. Деякі дачники не дозволяють собі грішити хімічними підживленнями. Але як бути тоді?
Розкажемо, як виростити багатий урожай, не використовуючи при цьому жодної краплі хімії.
Варіант №1
Дачники пристосувалися поливати розсаду чаєм. Неміцну заварку додають у посадкові лунки при висадженні розсади. Надалі полив проводять з інтервалом один раз на місяць.
Варіант №2
Цукор томатам також не зашкодить. Для приготування поживного складу слід розчинити одну столову ложку цукрового піску в 0,5 літра води. За готовністю проводять полив розсади томатів.
Варіант №3
Дедалі більше уваги городники приділяють дріжджам. Добавка вноситься через 7 днів після пересадки розсади у ґрунт. Для приготування потрібно 50 г дріжджів, 1 л води і 1 ст. л. цукру.
Підживлення настоюється в теплому приміщенні, концентрат по готовності потрібно розбавити водою 1:10 і використовувати для поливу по 0,5 літра на корінь.
Варіант №4
Звичайно ж, не забувають дачники про коров’як. Розчин готують із одного літра добрива на 10 літрів чистої води. Поливають цим засобом грядки не раніше ніж через 2 тижні після пересадки томатів у ґрунт.