Чому дверцята духовки не можна довго залишати відчиненими: господиням на замітку

Деякі господині не закривають дверцята духовки після завершення приготування їжі. Така звичка може мати кілька пояснень. Можливо, людина просто забуває закрити духовку. Але не виключено, що кулінар спеціально залишає відкритим ящик, вставлений у кухонну плиту.

Заради чого? Щоб зник сильний аромат, що виник у результаті запікання їжі. Якщо вікно на кухні відчинене, то потрібний результат буде досягнуто. І все ж духову шафу потрібно закрити за першої ж можливості. Існує кілька приводів дотримання цієї рекомендації.

Небезпека відкритої духовки

Дверцята і стінки духової шафи досить повільно остигають. Поверхні довго залишаються дуже гарячими. А раптом у цей період на кухні виявиться маленька дитина? Наслідки можуть виявитися дуже серйозними.

Відкрита духовка становить величезну небезпеку і для домашніх тварин. Тому якщо у квартирі є малюки та вихованці, то духову шафу завжди слід тримати закритим.

Втім, цієї рекомендації потрібно дотримуватись і в тому випадку, якщо в домі перебувають лише дорослі люди.

Справа в тому, що відкрита духовка – джерело надмірно високої температури. У приміщенні стає дуже спекотно, а це небезпечно для дерев’яних шафок: стан таких предметів серйозно погіршуватиметься.

Вас також зацікавить

Популярне