Позбутися плісняви в холодильнику можна за допомогою засобів з кислотою, лугом або хлором у складі. Але набагато важливіше зрозуміти, чому цвіль облюбувала ваш рефрижератор – як тільки ви з’ясуйте причину, зникне потреба боротися з колоніями грибка.
Мабуть, найважливіший фактор, який впливає на утворення плісняви, – підвищений рівень вологості. Вологість виходить за межі норми у разі, якщо у холодильнику неправильно відрегульована температура. Тому, якщо ви помітили на стінках конденсат, переконайтеся, що всередині камери не надто тепло.
Крім цього, зелені та чорні крапки можуть оселитися у складках гумки та на стінках через те, що холодильник надто довго знаходився у закритому вигляді. Тому, якщо ви вирішили надовго залишити квартиру, відключіть холодильник від мережі електроживлення та залиште його дверцята відчиненими.
Нарешті, топ-3 найпоширеніших причин появи цвілі у холодильнику поповнили зіпсовані продукти. Якщо на їжі з’явилася пліснява, вона легко може перейти на стінки рефрижератора, тому варто уважно стежити за вмістом.