Запах із пилососу з’являється в міру експлуатації техніки, і причина навіть не в тому, що господиня рідко чистить пилозбірник. Є місця, в які дістатися звичайний користувач не зможе, а там тим часом продовжує накопичуватися пил. Але основна причина – це пилозбірник.
Чим частіше викидати ємність, що наповнилася сміттям, тим пізніше про себе дасть знати ця неприємність.
Що робити із запахом
Якщо заміна мішка не допомогла, потрібно вимити, наскільки це можливо, камеру пилозбірника, вимити шланги та трубки, щітки та насадки. Потім слід замінити знімні фільтри, якщо це передбачено технічними особливостями моделі пилососа. Після цього можна розглядати народні хитрощі.
Народні хитрощі
Можна придбати спеціальні ароматичні картриджі або капсули для пилососу. Але є варіанти простіші.
- Просто засипте в новий пилозбірник харчову соду або пропилососьте її розсипану по підлозі. Сода нейтралізує запахи, дезінфікує поверхні та вбирає вологу.
- Використовуйте ароматичні олії, які можна нанести на знімний фільтр, на вату, яку потім потрібно відправити відомим шляхом у пилозбірник.
- На допомогу може прийти і силікагель. Це та сама речовина, що виробники взуття підкладають у коробки. Силікагель призначений для боротьби із зайвою вологістю, перешкоджає утворенню плісняви та запахів. Пакетик із кульками достатньо покласти в камеру пилозбірника, і тоді неприємних запахів пилосос під час роботи не поширюватиме.