Можна сміливо заявити, що тренд на чорні змішувачі розколов світ, причому двічі. Спочатку люди розділилися на шанувальників драматичної контрастності та її недоброзичливців, а потім відбувся розкол уже першої половини – на розчарованих і тих, у кого з чистотою все гаразд.
Давайте розбиратися, чому в одних «користувачів» чорні змішувачі і через кілька років практично в первозданному вигляді, тоді як в інших за добу сантехніка нагадує «затертий» вінтаж.
По-перше, головна проблема для сантехніки – жорсткість води. Вона може залишати сліди на будь-яких поверхнях, а на чорній сантехніці білі розводи особливо помітні. Якщо ви знаєте, що у вас жорстка вода, але чорна сантехніка все одно залишається в списку ваших бажань, встановіть фільтр для пом’якшення води.
По-друге, проблема може ховатися у недостатньому догляді. Необхідно розуміти, що чорний змішувач вимагає від власників більше уваги та відповідальності. Якщо у вас проблеми із цими якостями, краще не зв’язуватися з модним трендом.
Ну і по-третє, на зовнішній вигляд змішувача може вплинути неправильний догляд. Чорні змішувачі – досить примхливі пристрої, вони не переносять ні хімікатів, ні навіть натяку на абразиви. Ось список заборонених засобів для догляду за чорними змішувачами:
- Жорсткі та грубі щітки, мочалки та губки
- Засоби для чищення з хімічною основою
- Засоби, що містять аміак
- В’яжучі засоби
- Органічні розчинники
- Відбілювачі та інші продукти на основі хлору
- Абразивні порошки (включаючи питну соду)
- Поліролі та віск
- Засоби з кислотою (включаючи лимон та оцет)