Лайфхаки з крохмалем: хитрощі використання засобу в побуті

Крохмаль є на кожній кухні і використовується найчастіше в кулінарії. Досвідчені домогосподарки знають, що це універсальний засіб і застосовують його повсюдно: почистити, випрати, підгодувати. Ось кілька прикладів, де використовується цей натуральний продукт.

1. Видалення плям на одязі

Змішайте крохмаль з водою і нанесіть на пляму, залиште на кілька хвилин, а потім виперіть як завжди.

2. Очищення килимів та м’яких меблів

Нанесіть невелику кількість крохмалю на поверхню і утріть його щіткою або губкою, потім видаліть надлишки крохмалю пилососом.

3. Видалення запахів із холодильника

Посипте невелику кількість крохмалю в холодильник і залиште на ніч, а вранці провітріть його.

4. Очистка скла

Нанесіть крохмаль на скло і протріть його м’якою тканиною або паперовим рушником.

5. Видалення слідів від клею та маркера

Змішайте невелику кількість води та крохмалю до отримання пасти і нанесіть на слід, потім протріть м’якою тканиною.

6. Очищення клавіатури

Змішайте трохи крохмалю та води до отримання пасти. Нанесіть на клавіатуру та протріть її м’якою тканиною або паперовою серветкою.

7. Видалення залишків клею від скотчу

Нанесіть невелику кількість води на клей і змішайте з крохмалем, доки не отримаєте пасту. Нанесіть її на клей та залиште на кілька хвилин. Потім видаліть залишки клею за допомогою м’якої тканини.

8. Видалення іржі

Для чищення металевих поверхонь змішайте воду та крохмаль до одержання пасти, потім нанесіть її на іржаві ділянки. Залишіть на кілька годин, а потім протріть вологою тканиною.

9. Видалення чорнила від ручки

Нанесіть трохи води на папір, а потім змішайте її з невеликою кількістю крохмалю. Коли чорнило вбереться, видаліть крохмаль за допомогою м’якої серветки.

Варто відзначити з особистого досвіду: крохмаль діє не гірше за дорогі промислові засоби, але при цьому є продуктом натурального походження і не завдає шкоди здоров’ю.

Вас також зацікавить

Популярне