На що здатне господарське мило: корисні лайфхаки

Господині звикли, що господарське мило може допомогти при виникненні таких побутових питань, як виведення плям або миття посуду від жирного нальоту. Дачники використовують його як додатковий інгредієнт у розчинах для боротьби зі шкідниками.  Але це ще не все. Розкажемо, як можна з користю застосовувати господарське мило.

Видалення подряпин

Брусок госпмила може легко замаскувати дрібні подряпини на меблях та інших поверхнях, як скло і метал. Нанесіть невелику кількість мила на подряпину та залиште на кілька хвилин. Потім витріть насухо і відполіруйте м’якою тканиною.

Видалення грибка та цвілі

Господарське мило відоме своїми натуральними антибактеріальними властивостями. Його можна використовувати для боротьби з грибком та пліснявою. Нанесіть товстий шар мила на уражену ділянку, залиште на годину або дві, потім змийте водою і протріть поверхню чистою тканиною.

Видалення запахів

Відмінно з цим завданням засіб справляється на кухні та в інших приміщеннях у домі, де потрібно позбутися неприємного аромату. Нанесіть кілька крапель мила на тканину і протріть поверхні, які потребують очищення.

Догляд за взуттям

Господарське мило допомагає зберегти шкіру взуття у хорошому стані. Нанесіть тонкий шар мила на взуття та дайте йому висохнути. Потім протріть шкіру сухою тканиною.

Виходячи з особистого досвіду додамо, що для досягнення видимого результату доводиться повторити ту саму процедуру кілька разів.

Вас також зацікавить

Популярне