Що не можна ставити в холодильник: доведеться переплачувати за електроенергію

Щоб зменшити витрати на електроенергію, зовсім не обов’язково відмовлятися від включення тих чи інших приладів. Іноді достатньо виправити деякі помилки – і витрати суттєво зменшаться.

Як приклад поширеної помилки можна навести таку небажану дію, як установка на полицю холодильника каструлі з щойно приготованим супом. Здавалося б, холодильний пристрій призначений для зберігання їжі. Але важливо зважати на температуру їжі.

Часта помилка господарок

Багато господарок часто ставлять у холодильник ємності з гарячою їжею. Наприклад, із супом, кашею, макаронами чи іншою стравою. Робити цього в жодному разі не можна. Потрібно почекати, поки страва охолоне. Адже висока температура їжі, що опинилася всередині приладу, призводить до підвищення навантаження на пристрій. Холодильник «змушений» робити повітря ще холоднішим. Підсумком стає підвищення витрати електроенергії.

Але великі цифри у платіжках – це не єдиний небажаний наслідок. Якщо часто ставити в холодильник посуд з гарячою їжею, то рано чи пізно господиня зіткнеться з таким неприємним ефектом, як поломка пристрою: він не зможе завжди справлятися з надмірним навантаженням.

В результаті – чергові витрати, адже доведеться купувати новий прилад.

Вас також зацікавить

Популярне