Дім

Тихий вбивця в горщику: чому цю квітку не варто тримати вдома

Багато любителів кімнатних рослин навіть не підозрюють, що деякі квіти можуть зашкодити здоров’ю. Розповідаємо, які рослини не варто тримати вдома, особливо у приміщеннях, де…

Аліна Неволіна
1 хв читання
Тихий вбивця в горщику: чому цю квітку не варто тримати вдома

Багато любителів кімнатних рослин навіть не підозрюють, що деякі квіти можуть зашкодити здоров’ю. Розповідаємо, які рослини не варто тримати вдома, особливо у приміщеннях, де грають та сплять діти.

Які квіти не варто тримати вдома

Якщо в будинку є діти, краще прибрати з підвіконь горщики з геранню, диффенбахією, олеандром, кротоном та азалією. Справа в тому, що сік всіх перерахованих рослин тією чи іншою мірою отруйний.

Наприклад, сік азалії у великій кількості може навіть призвести до смерті. А якщо довго перебувати в приміщенні з квітучим олеандром, можна отруїтися одним запахом його квітів.

Читайте  Названо 4 рослини, які здатні прикрасити город і відлякати всіх шкідників

Матеріали сайту мають інформаційний характер і не є медичною, фінансовою або юридичною консультацією. Перед прийняттям рішень радьтеся з відповідним фахівцем.

Аліна Неволіна

Аліна Неволіна

головна редакторка

Привіт, я Аліна — авторка Pixel.inform. Пишу про те, що рухає світ: бізнес і технології, науку та останні відкриття, lifestyle і красу, смачну їжу та здоров’я. Слідкую за подіями у світі та шоу-бізнесі — щоб ви завжди були в курсі найважливішого. Моя мета — давати вам унікальний, достовірний та захопливий контент, який інформує, надихає та розважає.