Приготувати святкове меню, а потім ще встигнути навести лад на кухні – ось два ключові завдання, які вирішує кожна господиня 31 грудня. Розкажемо, як встигнути прибратися на кухні після приготування святкового меню та у гарному настрої провести залишок новорічної ночі. У цій справі головне не швидкість, з якою згодом господиня метатиметься по кухні, і навіть не кількість помічників, а грамотне планування.
Порада № 1. Прибираємо посуд
Якщо є посудомийка – чудово. Прибираємо посуд у міру приготування страв. Якщо ні, то відразу викидаємо харчові відходи, а в мийці складаємо тарілки, чашки та столові прилади окремо, щоб заощадити місце.
Порада № 2. Робоча поверхня
Стільниця навколо плити та мийки завжди має бути вільною, що б ви не готували. Слова «приберу потім» крадуть купу часу. Тому в новорічну ніч потрібно позбутися побутової техніки, яку не пам’ятаєте, коли вмикали (наприклад, тостер).
Порада № 3. Кухонне начиння
Подбайте про те, щоб сковорідки та листи, кришки та інші дрібниці зберігалися у вертикальному положенні. Коли на формі для випічки стоїть дві сковороди, а зверху ще дві кришки та обробна дошка, то доведеться витратити багато часу, щоб це все розібрати і потім зібрати знову.
Порада № 4. Підготуйтеся до авралу
Напевно, кожна господиня знає, що на неї чекає цієї чарівної ночі. Вже тільки тому є сенс позбутися всього зайвого на кухні. Не тільки від згаданої побутової техніки, але й предметів декору та інтер’єру. Забравши мотлох заздалегідь, можна звільнити місце і заощадити час.
І останнє, тримайте в новорічну ніч щітку і совок під рукою, щоб вчасно змісти їжу, що впала на підлогу, а то як би не довелося ще й підлогу мити у всій квартирі.