Як підтримувати порядок у ванній та туалеті за допомогою чайних пакетиків: не всі господині знають

Будь-яка господиня знає про те, наскільки проблематично підтримувати чистоту у ванній кімнаті та туалеті. Однак це є необхідним, тому що у цих кімнатах через високу вологість можуть активно розмножуватися бактерії.

Як правило, багато хто купує агресивну побутову хімію для того, щоб у ванній та туалеті панувала чистота. Але є і простіший варіант вирішення цієї проблеми, який обійдеться значно дешевше.

Як за допомогою чайних пакетиків підтримувати порядок та чистоту

Існує чимало способів застосування чайних пакетиків у цих приміщеннях. Можна використовувати як нові, так і використані пакетики.

Якщо ви хочете покращити запах у туалеті та ванній, то по кутах варто розкласти по парочці чайних пакетиків. Засобу для усунення неприємних ароматів вистачає на тиждень.

Якщо ви хочете очистити унітаз від бактерій, вапняного нальоту, іржі та інших проблем, то вам варто зробити так: киньте в саму сантехніку пару пакетиків, а також розкладіть їх по найбільш брудних місцях. Через три години пакетики акуратно видаляються. За допомогою йоржика обробляємо найбільш забруднені місця та змиваємо.

Якщо в раковині на місці зливу також утворився наліт, то можна додати до забрудненої ділянки чайний пакетик на дві години. Після цього за допомогою губки видаляємо залишки нальоту.

Також можна використовувати чайний пакетик для полірування змішувача – він завжди виглядатиме новим та доглянутим.

Вас також зацікавить

Популярне