Як почистити жалюзі і нічого не зламати: знімати не доведеться

Що таке жалюзі, до кінця уявляють далеко не всі, а лише ті, хто хоч раз намагався привести їх до ладу та вимити. Легше перемити всі вікна в будинку, ніж відмити ламелі горизонтальних жалюзі на одній лише фрамузі. Чи можна спростити це завдання?

Спочатку розберемося, чим мити

Це може бути розчин господарського мила (достатньо 2-3 ст. л. на 3 л води). Підходить і засіб для миття посуду (1 ст. л.), Гель для прання (1 ст. л. на 10 л води), але простіше використовувати засіб для миття скла.

Отже, припустимо, що жалюзі горизонтальні, а ламелі з пластику або металу.

До речі, як не хитрий, але нормально вимити виріб можна, тільки знявши їх з вікна і замочивши у ванній, після чого протерти серветками.

Але якщо часу немає, то діємо за наступною схемою.

Розгорніть жалюзі на всю довжину та закрийте їх наглухо. Потім потрібно витерти їх вологою ганчіркою, щоб зібрати пил. При цьому потрібно притримувати пластинки – вони дуже легко мнуться, особливо металеві.

Після цього потрібно нанести миючий засіб (який подобається), але простіше працювати із засобом для миття вікон. Чекаємо 15-20 хвилин, а потім змиваємо бруд вологою ганчіркою. Повторюємо дію з тильного боку ламелей.

Щоб не повторювати цю роботу часто, обробіть жалюзі антистатиком, і пил збиратиметься не так інтенсивно.

Вас також зацікавить

Популярне