Як позбавити раковину неприємного запаху: досвідчені господині поділилися секретами

Досвідчені господині знають, що злив у раковині на кухні потрібно регулярно прочищати, щоб захиститися від появи неприємного запаху. Тому варто взяти до уваги деякі цінні хитрощі.

Як упоратися з проблемою неприємного запаху

Гаряча вода

Досвідчені господині зазначають, що це цілком гідний спосіб профілактики, який не дає проблемі сформуватись. Якщо кілька разів на тиждень відправляти в зливний отвір кілька склянок гарячої води, то неприємний запах вас ніколи не потурбує.

Корисне чищення чайника

Цікавий факт полягає в тому, що звичайне чищення чайника від накипу допомагає також і раковину позбавити неприємного запаху. Підходить будь-який метод. Можна пробувати способи на основі оцту чи лимонної кислоти. Тому регулярне чищення чайника є дуже корисною процедурою.

“Тяжка артилерія”

Іноді проблема стає досить масштабною. У таких випадках варто звернутися до перевіреного методу, який зможе усунути навіть сильний неприємний запах. Потрібно спочатку засипати в злив раковини близько 100 г солі. Слідом відправляємо соду в такій кількості. Залишиться лише влити склянку оцту. Через 10 хвилин промиваємо злив великою кількістю гарячої води.

Вас також зацікавить

Популярне