Як позбутися мошок на кухні: народні засоби

Харчові мушки у квартирах з’являються навіть у зимовий час, але влітку від них просто порятунку немає. Розберемося, які нешкідливі народні засоби допоможуть впоратися з комахами, які з’являються з усіх щілин, причому в самий невідповідний момент, наприклад, перед візитом гостей.

Ось як перевести фруктових і грунтових мошок у квартирі.

Народні поради

  1. Пастка. Для її виготовлення можна взяти невелику пластикову пляшку. Всередину поміщають залишки фруктів, сироп чи мед. Поставивши пляшку на кухні ввечері, вранці залишиться просто закрутити пробку та викинути пастку.
  2. У скляну банку потрібно налити 1/4 води, 1 ст. л. яблучного оцту, 1 ч. л. рідкого мила. Всі інгредієнти перемішуються та банку залишають у відкритому місці. Мошки злітаються на оцет і вязнуть у мильній рідині.
  3. Мошки не люблять полин. І щоб шкідник не турбував, непогано тримати в будинку запас цієї трави або знайти камфорну олію.
  4. Напевно, в кухонній шафці є ароматні трави. Найменше мошкам подобається базилік і розмарин, чебрець, гвоздика, а також м’ята. Можна зробити настій із усіх цих трав у 0,5 літрах окропу, потім процідити та додати 1 ст. л. спирту (горілки). Використовується для обприскування.
  5. З промислових засобів найбезпечнішими для кухні є липкі стрічки, але їхня присутність псує зовнішній вигляд.

Вас також зацікавить

Популярне