Як позбутися павуків в дачному будинку: нешкідливий спосіб

Поки дачники відпочивають від заміського відпочинку у міських квартирах, у їхніх дачних будинках господарюють миші та павуки. Якщо з мишами можна розібратися за допомогою пасток і за це нічого не буде, то на павуків, згідно з народними прикметами, руку краще не піднімати. Але й жити з ними також неможливо.

Розберемося, як позбутися павуків у дачному будинку.

Вони селяться в будинках та квартирах, бо вважають умови у них комфортними. Як правило, павуки почуваються захищеними не в найчистіших приміщеннях, у темряві та високій вологості. А з холодами вони потягнуться у теплі приміщення з усіх щілин. До того ж приваблюють членистоногих і залишки їжі у вигляді хлібних крихт та залишків іншої їжі.

Як позбутися павуків

  • По-перше, потрібно навести лад у будинку, в тому числі у всіх затишних кутах. Павутину потрібно зібрати, намотавши її на ціпок з мокрою ганчіркою.
  • По-друге, потрібно використовувати запахи. Павукам не дуже подобаються аромати апельсина та лимона, подрібненого каштану, і навіть фундука.
  • По-третє, можна обробити приміщення ефірними оліями м’яти, евкаліпту, чайного дерева, розвівши 20 крапель на 1 літр води. Розбризкують склад з пульверизатора там, де швидше за все з’являться павуки.
  • По-четверте, не люблять павуки запах оцту. Його розводять з водою 1:1 і також обприскують щілини та кути.
  • В особливо запущених випадках використовуються аерозолі та інші засоби промислової хімії. Але при цьому потрібно пам’ятати, що павуки швидше друзі людини, ніж вороги, тому що допомагають боротися з мухами, комарами та іншими крилатими шкідниками.

Вас також зацікавить

Популярне