Як позбутися вапняного нальоту та жовтизни всередині емальованої каструлі: перевірений спосіб

Вапняний наліт, жир, сажа і кіптява, на жаль, часто стають «супутниками» будь-якого посуду. Не захищені від подібних забруднень і емальовані каструлі. Однак є і хороша новина – повернути кухонному начинню чи не первозданний вигляд можна за допомогою пасти, що приготована власноруч.

Для цього вам знадобиться змішати 4 столові ложки соди, стільки ж перекису водню і 2 столові ложки рідкого господарського мила. Останній інгредієнт зустрічається у сучасних господинь не так часто, тому його можна спокійно замінити засобом для миття посуду.

Перед тим як приступити до самого процесу очищення, каструлю варто наповнити водою і дочекатися, поки рідина закипить, оскільки паста, що очищає, краще працює на гарячих поверхнях.

Злийте окріп і розподіліть засіб по дну і бокам каструлі, після чого озбройтеся жорсткою губкою або металевою мочалкою і добре потріть забруднені ділянки. Залишіть посуд на 20-30 хвилин, щоб засіб подіяв, і знову потріть абразивним скребком. Можливо, процедуру доведеться повторити ще раз, але в результаті ви будете гарантовано вражені білизною каструлі.

Вас також зацікавить

Популярне