Майже у будь-якій ванній кімнаті можна знайти гачки. На ці пристрої вішаються рушники. З одного боку, це дуже зручно: “зняв махровий виріб, витер тіло, повісив рушник назад”. А щоб витерти руки і обличчя, річ можна навіть не знімати з гачка. І все ж таки досвідчені господині не радять вішати рушник на гачок. Особливо в тому випадку, якщо виріб є вологим.
У чому полягає проблема
Якщо повісити мокрий рушник на гачок, то махрова тканина з високою ймовірністю почне неприємно пахнути через деякий час. Щоб річ не набула зайвого «аромату», її треба повісити так, щоб вона добре обдувалася повітрям. Таку можливість надають спеціальні вішалки, що мають планки.
А якщо все ж таки використовуються гачки
Зрозуміло, що далеко не всі люди палають бажанням витрачати гроші на додаткові пристрої. На щастя, є такий варіант, як продовження використання гачків. Але тоді треба буде дотримуватися важливого правила: не вішати рушник доти, доки він не висох.
Якщо виріб виявився вологим, повісьте його на сушарку. Як тільки зайва волога зникне, рушник можна повернути на гачок. І тут неприємного запаху не варто очікувати. Так, це не дуже зручно. І рекомендацію далеко не завжди вдасться дотриматися. Натомість будуть зекономлені гроші.