Як продовжити термін служби обробної дошки: корисна хитрість

Якісна обробна дошка є неодмінним атрибутом будь-якої господині, оскільки вона використовується щодня. У кулінарів може бути навіть кілька предметів, призначених для роботи з певними продуктами.

Багато господинь вибирають дешеві вироби із пластику, оскільки вони практичні та прості у догляді. Термін їх експлуатації досить пристойний. Однак найкращим варіантом для обробки продуктів, як і раніше, залишається дерево.

Але з матеріалом є певні складнощі.

В першу чергу зазначається, що дерево занадто швидко втрачає свої первісні характеристики і стає місцем проживання бактерій. Цю проблему просто вирішити за допомогою звичайної олії.

Що потрібно зробити

Досвідчені кулінари знають про те, що хороша дерев’яна дошка може прослужити дуже довго, якщо самостійно створити спеціальний захисний шар. Найпростішим і найбезпечнішим рішенням з погляду здоров’я є олія. Найкраще використовувати лляний продукт.

Дошку потрібно попередньо вимити та висушити. Після, за допомогою чистої ганчірки наносимо шар олії. Після того, як він висохне, потрібно повторити процедуру. Складність полягає тільки в тому, що потрібно нанести як мінімум три шари і дочекатися повного висихання нашого просочення. 

Однак повторювати процедуру часто не слід – достатньо проводити її лише раз на три місяці.

Вас також зацікавить

Популярне