Як прогнати кротів з ділянки: 3 перевірені способи

Будь-який досвідчений дачник знає те, що з появою на ділянці кротів не можна розслаблятися: зі шкідниками треба спробувати розібратися моментально. Чим довше кроти “проживатимуть” на вашій дачі, тим більше ушкоджень встигнуть завдати.

Деякі використовують сучасні методи боротьби зі шкідниками. Вони, звичайно, ефективні, але не завжди є можливість їх придбати. У таких випадках можна звернутися за допомогою до перевірених методів.

На які методи рекомендується звернути увагу

Висаджуйте бобові культури

Мало хто знає про те, що на ділянках, де постійно вирощуються різні бобові культури, кроти не заводяться. Це чудовий захисний засіб проти шкідників. Ефективність мають всі різновиди.

Квіти

Йдеться про цибулинні різновиди. Звернути увагу варто на календулу з чорнобривцями. Справа в тому, що ці квіти поодинці здатні захистити город не тільки від кротів, а й практично від усіх інших шкідників. Також можна спробувати висадити тюльпани із гіацинтами. 

Риба

Кроти дуже чутливі до неприємних запахів, тому потрібно використовувати це знання. Найкраще звернути увагу на рибні відходи (голови, наприклад). Їх відправляють у ґрунт. Бажано знайти місце поблизу з норою шкідника.

До речі, рибні відходи, що розкладаються, не тільки проженуть кротів, але і зроблять грунт більш родючим.

Вас також зацікавить

Популярне