Як прибрати пластилін з килима в домашніх умовах: обійдемося без хімчистки

Якщо в домі є малюк, який має творчі нахили, то, найімовірніше, батькам доведеться кинути всі сили на ліквідацію наслідків дитячої творчості. Зокрема, йдеться про шматочки пластиліну, які намертво в’їлися у ворс килимового покриття.

Зазвичай в таких випадках прийнято звертатися в хімчистку, але можна спробувати впоратися з бідою і самостійно: благо існує ціла купа способів, здатних вирішити проблему.

Метод, в основі якого лежить температурний вплив, є, мабуть, найпростішим і тому популярним.

Для початку на пляму слід покласти будь-який продукт, взятий з морозильної камери. Через холод пластилін стане крихким, і ви без особливих зусиль позбудетеся більшої його частини.

Наступний крок – нагрівання праскою (через паперову серветку, очевидно). Прасувати пляму слід на мінімальній температурі, рухаючи серветку так, щоб щоразу використовувати її чисту частину. Пластилін плавитиметься і вбиратиметься в папір. Таким чином, пляма зникне, але, можливо, на килимі залишиться кольоровий слід пігменту.

Тому завершальним етапом стане обробка забрудненої ділянки мильним розчином, приготованим із 1 чайної ложки рідкого мила та склянки води.

Вас також зацікавить

Популярне