Як швидко випрати постільну білизну без пральної машини: корисні поради

Іноді трапляється так, що у розпорядженні господині не виявляється пральної машини, а часом побутова техніка може підвести, вийшовши з ладу. У цьому випадку не залишається іншого виходу, окрім того, як випрати білизну вручну.

Впоратися з цією процедурою буде простіше, якщо ви дотримуватиметеся наступних порад.

  1. Підготуйте постільну білизну: розсортуйте за кольорами та типами тканини, виверніть навиворіт, якщо в цьому є така необхідність.
  2. Виберіть відповідний миючий засіб: використовуйте м’який миючий засіб для прання білизни. Вибирайте засіб без відбілювача та інших агресивних компонентів.
  3. Налийте воду у велику ємність: краще використовувати таз або відро. Пригодиться навіть ванна.
  4. Додайте миючий засіб у воду: розчиніть у воді пральний порошок або гель для прання. Прослідкуйте, щоб миючий засіб розчинився повністю.
  5. Зануріть постільну білизну в розчин, де її слід залишити на деякий час.
  6. Акуратними рухами виперіть підковдру, наволочки і простирадла, після чого ретельно прополощіть білизну. При цьому варто трохи потерти речі руками, щоб видалити залишки миючого засобу. 
  7. Наступний етап – віджимання. Обережно відіжміть постільну білизну, не скручуючи її. Не варто сильно вичавлювати вироби, щоб не пошкодити їх структуру.
  8. Сушіння: після віджиму розвісьте постільну білизну на сушарці або на мотузці для білизни, щоб вона висохла. Якщо потрібно, погладьте речі праскою.

Вас також зацікавить

Популярне