Як відмити дзеркало до блиску: прості способи

У більшості випадків для того, щоб упорядкувати дзеркало, використовується звичайний засіб для миття вікон. Однак така методика не найефективніша. Іноді деякі забуті хитрощі показують себе набагато вдаліше.

Як якісно вимити дзеркало

Чай

  • Якщо ви хочете, щоб дзеркало буквально сяяло, то варто спробувати досить незвичайний спосіб. Спочатку беремо звичайний пакетик дешевого зеленого чаю без ароматизаторів та добавок, заварюємо його звичним чином.
  • Якщо дзеркало занадто брудне, то беремо відразу два пакетики.
  • Після цього всипаємо одну ложку солі, розмішуємо і чекаємо близько десяти хвилин. Потім таким незвичайним чаєм можна відмити будь-яке дзеркало.

Картопля

Не всі пам’ятають про старий хитрий спосіб миття вікон та дзеркал за допомогою картоплі. Однак ця забута хитрість завжди залишиться актуальною. Тому просто натирайте дзеркало шматочком свіжої картоплі, а потім відполіруйте його.

Для найбрудніших поверхонь

Іноді за дзеркалами давно ніхто не доглядав, тому предмет “ховається” за шаром бруду та пилу. Повернути дзеркалу його колишню презентабельність допоможе перевірений спосіб.

Змішуємо в рівних частках оцет з водою, обробляємо, протираємо паперовим рушником. Наприкінці потрібно буде ще раз відполірувати дзеркало.

Вас також зацікавить

Популярне