Як захистити дачний будинок від мишей узимку: допоможе природний засіб

Те, що на зиму в будинки та господарські споруди сповзаються миші, дачників уже не дивує. У пошуках харчування гризуни псують запаси та майно, залишаючи після себе сміття та запах. На сьогоднішній день можна не тільки відловити чи отруїти гризунів, а й відлякати, причому недорогими народними засобами.

Розкажемо, як захистити дачний будиночок від мишей на зиму.

Щоб не поратися з пастками, мишоловками та отрутами, краще відлякати гризунів, але не ультразвуком, а ненависним для мишей запахом. Це відносно гуманні методи боротьби, які змушують шкідників залишити будинок та врятувати майно.

М’ята

Рослину можна сміливо називати знахідкою у боротьбі з мишами. Гризуни не переносять її запах, а для людини вона навіть приємна і корисна для самопочуття.

Можна змішати ефірну олію м’яти із настоянкою. І перший, і другий засіб продається в аптеці і коштує недорого. Концентрацію розчину вибирають на власний розсуд. Засіб використовують для обробки будь-яких поверхонь.

Можна розбризкати його по кутах, уздовж плінтусів та на будь-якій іншій поверхні, де можуть з’явитися миші. Концентрованого запаху вистачить не на місяць.

Разом з цим засобом можна використовувати реп’ях, полин і чорнокорінь. Ці рослини також не подобаються мишам.

Вас також зацікавить

Популярне