Як заощадити на засобі для миття посуду: корисна хитрість

Хороший засіб для миття посуду відрізняється ефективністю, але коштує досить дорого. Саме тому у багатьох господинь з’являється бажання почати заощаджувати гель. Але як витрачати набагато менше засобу для чищення і при цьому примудрятися повертати чистоту такому ж числу тарілок, як і раніше?

Виявляється, є одна проста добавка, яка вдвічі знизить витрати засобу для миття посуду не на шкоду ефективності та якості.

Про яку добавку йдеться

Господиня зможе використовувати засіб для миття посуду вдвічі довше, якщо додасть у ємність із гелем харчову соду. А точніше – не сам порошкоподібний засіб, а приготовлений на його основі розчин.

Добавка готується наступним чином: у 250 мл теплої води треба розчинити 2-3 ложки двовуглекислого натрію. Вийде розчин, який слід змішати з 250 мл гелю для миття посуду. У результаті буде готова суміш, яка виявиться такою ж ефективною, як і півлітра засобу для чищення без содової добавки.

Справа в тому, що гідрокарбонат натрію забезпечує утворення великої кількості піни. Таким чином, господиням є сенс діяти наступним чином: якщо в ємності залишилася половина засобу, то обсяг, що залишився, треба заповнити содовим розчином. У результаті вийде ціла пляшка гелю.

Вас також зацікавить

Популярне