Ці слова мають не тільки глибоке значення, але й мають силу тяжіння негативної енергії.
«Життя може бути кращим» — у багатьох людей ця думка буває досить часто, але не стає закликом до дії. Хоча шлях до позитивних змін варто розпочати зараз і зробити це з аналізу свого словникового запасу.
Для цього необхідно згадати, які слова з негативним забарвленням ви вживаєте найчастіше. Вони обмежують ваші можливості, уповільнюють динаміку розвитку. А власне чому це відбувається? Тому що думки стають словами, слова – діями, дії – звичками, звички – характером, характер – долею.
Крім того, негативні слова підступно управляють життям: знижують мотивацію, перетворюються на негативний досвід, поступово змінюють погляд на життя і навіть відбиваються на фізичному стані — послаблюють імунітет, призводять до стресу і, як наслідок, депресії. Тож виходить, що начебто нешкідливі з першого погляду слова є справжніми «королями» життєвих драм.
Таких слів у нашій мові та лексиконі кожної людини дуже багато. Але ми постараємося розглянути лише десять, які вживаються найчастіше. При цьому хочу дати пораду: візьміть аркуш чистого паперу та напишіть на ньому негативні слова, які йдуть з вами по життю, подивіться на них дуже уважно, подумайте над змістом та намагайтеся замінити їх на позитивну лексику.
Якщо все ж таки якесь негативне слово прослизає в мову і його неможливо уникнути, згадайте про чарівництво слова «АЛЕ», якщо, звичайно, воно починає позитивну і життєстверджуючу у всіх сенсах фразу. Адже є слова, які звучать як добрі оптимістичні команди до дії та як опір усім життєвим негараздам. Так що керуйте своїм життям, використовуючи позитивні слова.
Поганий
Така характеристика іншої людини і самої себе має величезну руйнівну силу, вона ранить! Наші пращури намагалися не вимовляти це слово, тому що вважали, що таким чином кривдять як власного, так і чужого ангела-охоронця. І якщо з якоїсь причини слово вилітало, одразу ж плювали через ліве плече, щоб відігнати біди та негаразди. Тому це слово не можна говорити передусім дітям.
За допомогою своїх друзів спробуйте провести невеликий експеримент. Встаньте рівно та розкиньте руки. Попросіть одне одного сказати, що ви погана людина, а іншого спробувати опустити ваші руки. Ви побачите, навіть якщо ви дуже намагатиметеся тримати руки розкинутими, він опустить їх легко. Потім ви знову підніміть руки. Нехай тепер вам скажуть, що ви хороша людина.
Зауважите: тепер опустити ваші руки буде дуже важко. Тіло реагує на команду захищати чи не захищати. Поганий – немає захисту, немає сили, хороший – відповідно, енергетика інформаційного поля посилюється, як наслідок, посилюється захист.
Не можу
Це одне з самих слів, що обмежують, яке можна назвати «слово-шлагбаум». Як тільки ви допускаєте це слово у своєму лексиконі, як тільки ви чуєте його від інших людей частіше за три рази, ви починаєте переймати чужу модель поведінки, а водночас і чужу долю. Вимовляючи слово “не можу”, ви перед собою опускаєте шлагбаум і втрачаєте можливість до дії.
Неусвідомлено ви починаєте робити все для того, щоб у вас нічого не виходило. У міру вимови даного слова у вас змінюється уявлення про ваш подальший розвиток до успіху, а отже, змінюється і раніше запланований результат успіху.
Втомився
Ніколи і за жодних обставин не варто вимовляти це слово. Чим частіше воно звучить, тим менше енергії у вас залишається.
«Втомився» у лексиконі має ефект енергетичного удава невидимим хлистом. А для вашої свідомості звучить команда “фініш”. Разом з цим словом ви отримуєте сигнал: поспішати нікуди: приречення, безвихідь, неможливість. Ось скільки деструктивно-депресивних форм нав’язує свідомості людини одне слово «втомився».
Як би не складалися обставини, треба прагнути уникати цього слова, оскільки воно є одним із ключових моментів у свідомості кожної людини. Спробуйте кілька разів вимовити це слово вголос, і у вашій пам’яті відразу виникне депресивна поза людини з опущеними руками, а ви самі приймете деструктивно-депресивну позу. І це природно, адже кожен із вас хоча б раз спостерігав стан втомленої людини.
Слово «втомився», що ви промовляєте часто, може призвести до безсоння, оскільки підсвідомість отримує команду шукати в організмі резерви до дії. Ви, самі того не помічаючи, починаєте збуджуватись і гніватися без приводу. Щоразу, коли виникає стан втоми, спробуйте модифікувати слова, наприклад: я добре попрацював, я багато працював. Як бонуси ви отримаєте чудеса долі.
Чорт!
Небезпечно згадувати марно і тим більше закликати нечисту силу. Повірте, за це вона бере велику плату.
Наші пращури дуже уважно ставилися до цього питання. Вони старанно уникали слів “чорт”, “диявол”, “біс”. Вважалося: вимовити означає покликати. Якщо ж ви не просто іноді вимовляєте подібні слова, а вписуєте їх у своє повсякденне мовлення, то у вашому енергетичному полі з’являється сигнал приналежності до темних сил, що з часом може залучити те, що в народі називається псуванням і пристрітом.
Езотерики та представники церкви, виходячи зі свого досвіду спілкування з людьми, констатують, що в повсякденній мові, згадуючи чорта, люди відразу ж залучають представників темних сил і моментально потрапляють у метушливі та безпорадні події життя. Був випадок, коли слово “чорт” постійно і без приводу складало лексикон одного успішного бізнесмена. Коли, уникаючи нецензурної лайки, він усі слова замінив на слово «чорт», він ображав цим словом недбайливих, на його думку, співробітників, у гніві так називав дітей та дружину. Навіть у лагідне заохочення жінки у його вустах звучало як «ну ти чортівня!». Партнерів із бізнесу він називав не інакше як «чорти собачі». Коли виникли проблеми із законом, він був упевнений, що його замовили партнери, коханка зробила приворот або навели псування.
Все виявилося простіше: Всесвіт вкинув його в «чортівську» суєту, тому що на енергетичному плані саме суєта енергій і непередбачуваність подій виникають навколо людини, яка вимовляє це слово. Навіть аура фотографічно виглядає як темно-коричнева пляма після того, як людина кілька разів чортихнулася.
Ніколи
Всі чудово знають приказку: «Ніколи не говори „ніколи“». Але слід замислитися над тим, що це слово має потужний потенціал ставити перепони у розвитку життя. Ніколи — значить ніде, за жодних обставин.
Як би ви позитивно не вимовляли, наприклад, бадьорий як ніколи, ваша доля чує в даному поєднанні слів виклик. Ще древні індіанці говорили: «Не вимовляй ні в гніві, ні в розпачі, ні в радості слово „ніколи“. Доля стоїть біля порога і одразу дає те, від чого ти щойно зрікся».
Вимовляючи цю фразу, ви несвідомо включаєте програму страхів чогось і вимикаєте протидію негативу. Зовнішні обставини приймають ваш виклик і навколо вас створюються всілякі неприємні та провокаційні обставини.
Ось чому так важливо бути обачним зі своїм «ніколи». Вимовляючи це слово, ви повинні розуміти, що вступаєте у суперечку з Творцем. А у Бога завжди і все можливе.
Дурень, дурниця
Незважаючи на те, що це довгий час не було образливою лайкою, не підкреслювало негативну характеристику людини і часто зустрічалося в казках, його варто уникати.
У його значенні криються не тільки такі смисли, як «дурний, божевільний», але ще й сенс: простий, безрідний. Якщо часто чути це слово на свою адресу, виникає певне звикання, за яким піде впевненість у власній ущербності. Однак і той, хто його вимовляє, руйнує себе та проектує це слово на свою особистість. Саме слово «дурень» є в генетичному сприйнятті особистості як образливе і принижуюче гідність.
Автоматично відтворюючи слово «дурень» на свою адресу чи чиюсь, людина починає вести себе всупереч соціальним поведінковим нормам і виправдовує поведінку жебрака, яким у минулому і вважався дурень.
Невдачливий
Слово-тавро, яке важко вивести, якщо саме їм оцінювати свої досягнення у всіх сферах життя — від особистого до професійного. Воно стає перепоною в дорозі, адже констатація факту, що фортуна відвернулась і в житті немає успіху і щастя, зводить всі зусилля до зневіри, що реалізація планів і взагалі щастя — це більш ніж можливо.
Безнадійно!
Люди часто вимовляють фразу: «Надія вмирає останньою». Тому це слово, сказане з великим емоційним посилом, відкидає навіть невелику надію, і людина залишається без цього вірного супутника. Вчені-медики науково підтвердили, що слово «невдачливий» впливає на зір та слух. Людина, на адресу якої деякий час вимовлялося це слово, начебто добровільно дала своєму організму команду: не бачити і не чути тих, хто це вимовляє. І, як наслідок, і весь світ із усіма його приємними сюрпризами.
Туга
Душевна туга і тривога, смуток і зневіра — ось що означає туга, що оселилася в житті. І якщо раз-по-раз, розмірковуючи або розповідаючи про своє життя, вимовляти це слово, то, значить, ще глибше заганяти себе в тужний стан і вішати на своє життя негативний ярлик. Як відомо, туга – провісник багатьох захворювань. Не дарма синонімами туги є слова «депресія» та «меланхолія».
Прокляття! Проклинаю!
Це найсильніше за своєю силою слово часто можна почути в різних ситуаціях, наприклад, коли доводиться стояти в багатокілометрових заторах або щось не виходить, що дуже дратує.
Ще небезпечніше проклинати інших людей. У момент виголошення таких слів запускається найсильніша негативна програма. Виходить, що людина ніби проклинає саму себе, прирікаючи на хвороби, трагедії, нещастя, нелюбов. Як би ви були розсерджені на когось, не вимовляєте прокльонів.
Люди мало не щодня стикаються з наслідками цієї страшної енергетичної програми. Вона здатна позбавити щастя кілька поколінь, народжених від проклятої людини. Страждає і той, хто прокляв. Промовивши одного разу таке страшне слово, будьте готові до того, що і ваше життя може змінитися на гірше.