Після кожного використання треба провітрювати лоток для порошку, протирати барабан та ущільнювач від вологи. Крім цього, періодично слід чистити техніку, щоб вона довго служила, а всередині не з’являлася пліснява.
Якщо проблема все одно з’явилася, то потрібно вжити заходів, щоб скоріше її позбутися. Якщо проігнорувати появу цвілі, то прання буде менш якісним, речі почнуть неприємно пахнути.
Як прибрати плісняву в пральній машині
Найчастіше вона з’являється на ущільнювачі через залишки прального порошку, вологи та дрібного сміття, яке потрапляє разом із речами в барабан.
Для чищення треба використовувати харчову соду.
Усього 1-2 чайні ложки треба розвести у склянці з теплою водою, а потім таким розчином можна вимити забруднену поверхню. При необхідності треба зробити пасту, яку потрібно залишити на півгодини на плямах, а потім можна приступати до чищення.
Не зайвим буде вимити за допомогою цього розчину лоток для прального порошку. Після цього запустити прання на півгодини. Для посилення ефекту перед запуском можна додати столову ложку прального порошку.
Далі треба дотримуватися простих правил. Наприклад, раз на один-два місяці бажано запускати «порожнє» прання в режимі кип’ятіння. Раз на півроку чистіть машину оцтовим чи лимонним розчином.