Перше враження завжди найголовніше. Воно залишається у пам’яті назавжди, вважається, що змінити його дуже складно.
Це так і є. Доведеться сильно постаратися, щоб знову показати себе, щоб заявити про себе, почати інакше виглядати в очах колег, просто знайомих. Але все ж таки йому не варто опускати руки, тому що в його владі знаходиться абсолютно все.
Людина завжди може змінити ставлення до себе. Для цього йому знадобиться дотримуватися кількох порад.
Попрацювати з мовою тіла
Здається, що рухи не означають стільки, скільки слова, але це думка помилкова. Те, як індивід рухається, змінює ставлення щодо нього.
Йому слід займати відкриті пози, відмовитися від схрещування рук та ніг, підтримувати зоровий контакт. У такому разі навколишні підсвідомо тягнуться до нього, забудуть навіть минулий негативний досвід.
Говорити ствердно
З чимось людина може не погоджуватися, із суспільством у неї можуть розходитись погляди. Але йому варто правильно підбирати слова, щоби озвучувати свою позицію.
Необхідно перефразувати свою мову, зробити так, щоб висловлювати те саме, але ствердними пропозиціями. У такому разі відторгнення ні в кого з оточуючих не виникатиме.
Проявляти ініціативу
Важливо це робити тоді, коли це буде доречним. Індивіду варто подумати, що актуально для інших зараз, запропонувати якийсь варіант дій.
Так він покаже зацікавленість у спільній справі, свою готовність сприяти. А спільна робота над чимось завжди зближує.
Запитувати
Кожному приємно, коли проявляється інтерес до його персони, коли вона знаходиться у центрі уваги. Необхідно показувати готовність поступитися центральним місцем тому, хто поруч.
Для цього потрібно ставити опоненту запитання, слухати, що він каже. За такого розкладу навіть зроблене раніше негативне враження перестане бути таким вираженим.
Важливо в спілкуванні залишатися позитивним, не показувати негативних емоцій, не дратуватися. У такому разі всіх і завжди вдаватиметься до себе.