Експерти назвали 7 деталей, які зіпсують будь-яку кухню

Кожна господиня хоче, щоб її кухня була стильною та викликала приємні враження у гостей. Але щоб таке бажання здійснити, мало зробити просто хороший ремонт.

Потрібно також звернути увагу на деталі, які можуть зіпсувати все враження від інтер’єру.

Тріснутий посуд

Такі предмети одразу треба викидати. Справа тут навіть не в прикметах, а в тому, що користуватися такими чашками та тарілками просто небезпечно, оскільки в тріщинах можуть бути мікроби, а також уламками легко поранитися.

Магніти

Вони зовсім не прикрашають інтер’єр, а тільки роблять його “несмачним”, якщо весь холодильник у них. Достатньо залишити кілька улюблених магнітиків, а решту краще прибрати.

Відсутність місця для дрібної техніки

Важливо передбачити місце для зберігання дрібної кухонної техніки при ремонті на кухні, щоб мікрохвильові печі та блендери і не займали робочий простір або обідній стіл.

Брудні речі

Старі брудні губки треба викидати, у них багато мікробів. Увагу треба приділити текстилю. Кухонні рушники важливо прати щотижня, щоб вони не псували весь вид приміщення.

Провід

Наперед слід передбачити розташування розеток, щоб дроти не плуталися, не привертали до себе увагу.

Стіл, що займає багато місця

Якщо кухня невелика, то перевагу слід надавати розкладним столам.

Банки та пляшки

Це точно не ті речі, які мають бути видно гостю, який зайшов до кухні. Не варто складувати таку тару у своїй кухні. Від усього зайвого краще позбутися.

Вас також зацікавить

Популярне