Названо ефективний засіб від нагару на сковороді: бруд відвалиться сам

Чищення сковороди від нагару справа нудна і неприємна. Але якщо сковорода хороша і служить вірою і правдою роками, то є сенс упорядкувати її. Раніше господарки використовували для цього спеціальні металеві щітки. Але навіщо ускладнювати, коли є народні хитрощі.

Господиням розповіли, як легко та просто почистити сковороду від нагару і при цьому не зіпсувати начиння.

Засіб для чищення можна знайти на будь-якій кухні. На відміну від побутової хімії, цей рецепт абсолютно нешкідливий для людського організму, вимивається без слідів і не залишає запахів.

Як і чим чистити сковороду

Потрібний звичайний крохмаль. Його змішують із водою у співвідношенні 1:1. У результаті має вийти густа паста. Цю суміш наносять на забруднену поверхню сковороди, яку зібралися чистити. Пасту наносять рівним шаром, ретельно укриваючи всі проблемні ділянки.

У такому вигляді сковороду залишають на 30-60 хвилин або до моменту, коли крохмальна паста почне сохнути. Після цього залишиться взяти щітку з м’якою щетиною або губку і видалити залишки висохлого засобу для чищення.

Крохмаль зітреться разом із жиром і нагаром. Господині залишиться тільки сполоснути начиння в чистій воді, і можна відразу приступати до приготування їжі.

Крім того, що крохмаль як засіб для чищення безпечний для здоров’я, він абсолютно нешкідливий для поверхні сковороди.

Вас також зацікавить

Популярне