Як боротися з пилом: геніальний лайфхак

Боротьба з пилом забирає багато часу, якщо вести її не з науки, а з давніх-давен. Досвідчені господині давно це усвідомили і тепер проводять вологе прибирання рідше. Ця порада стане в нагоді тим, хто ще засмучується, помітивши пил, що знову осів на меблях, тільки-но закінчивши прибирання.

Ніякої дорогої хімії та жодного зілля на кухні. Тим, хто ще не в курсі, потрібно перед прибиранням вирушити в найближчу аптеку та закупитись там гліцерином.

Як прибирати ефективно

Дістаньте аптечку, візьміть пляшечку з гліцерином.

Але перед тим як протирати поверхню розчином на основі цього засобу, видаліть пил звичним способом – чистою та вологою серветкою.

Після цього візьміть гліцерин і нанесіть 3-4 краплі на чисту та вологу серветку та протріть нею чисту поверхню. Завдяки цьому на меблях утворюється тонка плівка, яка захистить від скупчення пилу.

Проводити вологе прибирання доведеться рідше. До того ж засіб нешкідливий для шкіри рук, не залишає слідів та розводів на меблях і зовсім недорогий.

Перед тим, як використовувати цей засіб для прибирання дерев’яних меблів або антикваріату, потрібно протестувати гліцерин на непомітній ділянці.

Вас також зацікавить

Популярне