Як можна використовувати хліб: 3 незвичайні варіанти

Хліб є унікальним продуктом із досить широкою сферою застосування. Просто про “додаткові властивості” відомо далеко не всім.

Про які 3 хитрощі із застосуванням продукту варто дізнатися?

Мозолі

Напевно, багато хто стикається з цією поширеною проблемою. Не завжди є швидке та ефективне рішення. У такому разі варто звернути увагу на один хитрий спосіб.

Потрібно взяти скоринку хліба та злегка обдати її яблучним оцтом. Після прикладаємо компрес до проблемної зони і кріпимо за допомогою поліетилену. 

Вранці видаляємо. За допомогою цієї хитрощі про мозолі можна буде забути.

Картина та постери

Якщо у вас в домі є арт-об’єкти, то їм має бути забезпечений гідний догляд. Не завжди у нас виходить очистити полотна від пилу. У такому разі на допомогу прийде білий хліб.

М’яким шматком обробляємо арт-об’єкт до тих пір, поки весь пил не буде видалений. Метод при всій своїй простоті ефективний у питаннях видалення пилу та безпечний для цілісності картин.

Плями від вина

Часом у процесі застілля хтось може пролити вино на скатертину чи одяг. Багато хто відразу ж намагається знайти біле вино для нейтралізації проблеми.

Якщо його немає, можна обійтися білим хлібом. З його допомогою пляму “пресують”, а потім можна буде вже зайнятися питаннями прання.

Вас також зацікавить

Популярне