Як позбутися запаху в пральній машині: робочі способи

Неприємний запах у пральній машинці може виникнути з кількох причин. Наприклад, у барабані можуть накопичуватися бруд, пил, і навіть залишки миючих засобів. Крім цього, якщо довго ігнорувати чищення, не протирати гумовий ущільнювач, то проблеми не уникнути.

Але впоратися із нею можна досить легко.

  1. Для початку слід запустити сервісне прання без порошку та білизни. Ця процедура з великою ймовірністю знищить затхлий запах.
  2. Якщо проблема не пішла, слід протерти гумову манжету. Для цього м’яку та чисту ганчірку або губку потрібно змочити в оцтовому чи содовому розчині. Такі засоби дезінфікують, усувають запахи.
  3. Крім цього, треба вимити лоток для миючих засобів за допомогою мильного розчину. Не слід забувати, що корпус, в якому стоїть ящик для порошку, теж слід чистити.
  4. Якщо запах все одно залишився, то не буде зайвим перевірити фільтр зливного насоса, але попередньо потрібно постелити на підлогу ганчірку.
  5. Проблема може турбувати через засмічення у зливному шлангу. Тому його теж не зайве почистити.

Якщо всі ці способи виявилися марними, а запах все ще турбує, то, ймовірно, проблема серйозніша і потрібна допомога сантехніка.

Вас також зацікавить

Популярне