Microsoft планує перенести Call of Duty на Nintendo Switch

Згідно з нещодавньою заявою до Управління з питань конкуренції та ринків Великобританії (CMA), Microsoft пролила світло на те, як вона планує перенести ігри Call of Duty на Nintendo Switch. Технічний гігант нещодавно підписав обов’язкову 10-річну угоду з Activision Blizzard, щоб надати користувачам Nintendo ігри Call of Duty нарівні з гравцями Xbox. У своїй заявці Microsoft представляє два ключові моменти на підтримку свого аргументу про те, що такі ігри, як Warzone і Modern Warfare II, можна перенести на Switch.

По-перше, Microsoft стверджує, що механізм Warzone вже оптимізовано для роботи на пристроях із нижчою продуктивністю, ніж у Switch, наприклад, Xbox One 2015 року та графічні процесори ПК, випущені ще у 2015 році. По-друге, Microsoft підкреслила історію оптимізації Activision. продуктивність гри для доступних апаратних можливостей, посилаючись на такі приклади, як Apex Legends, Doom Eternal і Fortnite, які успішно працювали на Switch.

Sony досить активно виступає проти придбання Microsoft Activision Blizzard, посилаючись на занепокоєння, що технологічний гігант підірве Call of Duty на PlayStation. Хоча Microsoft запропонувала Sony 10-річну угоду для Call of Duty, Sony ще не прийняла її.

Пропоноване придбання Microsoft Activision Blizzard викликало занепокоєння серед регуляторів, і CMA збирається винести остаточне рішення щодо угоди до 26 квітня. Незважаючи на протидію з боку Sony і FTC у США, очікується, що Європейський Союз схвалить злиття після згоди Microsoft перенести Call of Duty та інші ігри на платформи Nintendo і GeForce Now . Маючи велику кількість документів та інформації для перегляду, CMA доведеться багато чого розглянути, перш ніж приймати рішення.

Тим часом шанувальники Call of Duty можуть з нетерпінням чекати майбутнього перехресного заходу за участю Шреддера з Teenage Mutant Ninja Turtles, реліз якого запланований на 21 березня.

Вас також зацікавить

Популярне