Оригінальна гра Angry Birds зникне з Google Play Store і з Apple App Store

Rovio Entertainment, фінська компанія-розробник ігор, що стоїть за популярною франшизою мобільних ігор Angry Birds, оголосила про плани видалити оригінальну гру Angry Birds як з Google Play Store, так і з Apple App Store. Рішення було прийнято в той момент, коли гра наближається до 12-ї річниці, і слідує за нещодавнім поворотом Rovio до інших ігор і сервісів.

Незважаючи на те, що перша гра Angry Birds була створена в 2009 році, вона швидко стала культурним явищем, маючи понад 4,5 мільярда завантажень на всіх платформах. Базовий, але захоплюючий геймплей гри, милі персонажі та приваблива тематична мелодія зробили індустрію мобільних ігор головною силою у світі розваг.

Проте протягом багатьох років Rovio випустила численні продовження та побічні версії оригінальної гри, які здебільшого затьмарили її за популярністю та прибутком. Компанія також розширила свою діяльність, вийшовши на нові ринки, такі як кіно- та телевізійне виробництво, продаж товарів і розробка мобільних ігор.

Цю інформацію надав розробник гри Rovio Entertainment, який оголосив у Twitter про видалення гри з Google Play Store. Хоча гру буде вилучено з Google Play Store у четвер, вона буде перейменована на «Red’s First Flight» в Apple App Store, очікуючи на подальшу перевірку.

У заяві Rovio пояснили, що рішення вилучити гру з біржі було частиною більших зусиль, щоб зосередитися на новіших іграх і сервісах, сказавши: «Щоб підтримувати наше ігрове портфоліо свіжим і актуальним, ми вирішили вилучити оригінальну гру Angry Birds. з магазинів програм. Це була неймовірна пригода, і ми вдячні всім нашим шанувальникам за підтримку протягом багатьох років».

Загалом видалення оригінальної гри Angry Birds знаменує кінець ери в мобільних іграх, але це також служить нагадуванням про тривалий вплив гри на індустрію та її послідовників. Незважаючи на те, що Rovio виходить на нові території, оригінальна гра Angry Birds завжди буде займати особливе місце в серцях людей, які грали в неї та насолоджувалися нею. На цьому наш пост завершується. Дякую, що тримався зі мною до кінця.

Вас також зацікавить

Популярне