Продажі Sony PlayStation 5 у Європі зросли на 200%

Минулого місяця продажі Sony PlayStation 5 у Європі значно зросли. Продажі ігрової консолі останнього покоління компанії подвоїлися порівняно з тим же місяцем минулого року. Отже, ось усі подробиці.

Згідно з новим звітом, у січні 2023 року японський технологічний гігант продав понад 493 000 одиниць своїх консолей у європейському регіоні (не враховуючи Великобританію та Німеччину). Компанія спостерігала вражаюче зростання продажів Ps5 на європейському ринку приблизно на 202 відсотки. Однією з причин такого вражаючого зростання продажів є вдосконалення ланцюгів постачання. У січні 2022 року продажі PS5 були слабкими через обмеження поставок.

Але з продажами PS5 минулого місяця схоже, що ситуація значно покращилася. PS5 також стала консоллю №1 місяця, випередивши Nintendo Switch, продажі якої впали приблизно на 11 відсотків порівняно з січнем 2022 року. Нарешті, продажі Microsoft Xbox Series S і X також впали приблизно на 32 відсотки. рік за роком. За цей же період бренд продав 1,76 мільйона додаткових продуктів по всій Європі. Однак це також відзначило падіння продажів на 2,1 відсотка порівняно з попереднім місяцем.

Контролери PS5 DualSense були, безумовно, найбільш продаваним аксесуаром. Окрім цього, минулого місяця Sony також продала 1,37 мільйона точок і підписних карток по всій Європі, що також відзначило ще одне падіння на 4 відсотки порівняно з січнем 2022 року.

Вас також зацікавить

Популярне